Gazze | İnsanlar mı Ölüyor İnsanlık mı?

Bir İsrail sorunu, Filistin sorunu değil…

İsrail ordusu, abluka altında tuttuğu Gazze Şeridi’ne 7 Ekim’den bu yana şiddetli hava saldırıları düzenliyor. Gazze’ye karadan bombardıman artarken, zırhlıların hareketliliğinde de artış yaşanıyor. An itibariyle İsrail’in katlettiği Filistinli sayısı 7000 kişiyi geçti. Yarıya yakını bebek ve çocuk bu şehitlerin.

Müslüman, Hristiyan ayırımı yok bu zalimlerde. Okul, hastane, cami, kilise, çarşı demeden bombalıyor, kan akıtıyor bu deccal tohumları. Kendi üstün ırk, gerisi hayvan bile değil. Öyle inanıp öyle bakıyor.

Bu canavarı bugüne kadar batı şımarttı. İngiliz’in,i, ABD’nin şımarık çocukları bunlar… Kendi başlarına yenilmiş ekein kadar yerleri yoktur. Korkakların ta kendileridir bu siyonistler.

Ancak havadan bomba yağdırıyor. Cesareti yok, karadan operasyona. Tankı, tüfeği, askeri ABD gönderecek de savaşacak güya.

Tanrıyı kıyamete zorlamak diye tabir edilen şey var ya işte bunun zamanı geldi diye kan akıtmaya başladırlar. Yirmi yıl önce ABD’nin siyahi dış işleri bakanı Condoleezza Rice bu çevrede 20 ülke sınırının değişeceğini ifade etmişti o zamanlar.

Bu millet yüzyıl önce bize dayattıkları Sevr haritasını yırtıp ağızlarını tıkamıştı. Ancak o haritadan hiç vazgeçmedi gavur. Son yirmi yıldır. İsrail’in etrafındaki ülkeler savaş, iç karışıklık, darbe vb. yolla zayıflatıldı. Irak ne durumda, Suriye kağıttan ülke, Mısır’da kukla darbeci Sisi.

“Vadedilmiş toprak” diyerek ülkemizi de hedef alan bu gavurlara karşı uyanık olmalıyız. Hepsi birleşti gavurun. ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya vb. ülkeler İsrail’in yanında açıkça durduklarını söylediler. İsrail aleyhine yayın yapmayı, eylem yapmayı yasakladılar. İnsanlık vicdanını esir almaya çalışıp duruyorlar.

Sen ben kavgası bırakılmalı içimizde artık. Çok değil -Allah korusun- bu Deccal dölleri bir kaç yılda bu savaşı topraklarımıza taşıyacak…

Şimdi bilenme ve bilinçlenme zamanı.

Ölen Filistinli değil, bunu görmeyen, duyarsız kalan bizler olmayalım.

Ne yapabiliyorsak ertelemeden şimdi yapmalıyız.

Cihadın çok yönleri var. Zulmü anlatalım. Boykota katılalım. Meydanları doldurup protesto edelim.

İsrailoğullarının anladığı dil hep kaba kuvvet olmuştur tarih boyunca. Osmanlının kendilerine insanlık yapıp haçlı zulmünden kurtarmasının cevabını siyonist yahudiler dört asır sonra Osmanlıyı yıkarak verdiler. Osmanlı hangi bölgeden çekilmek zorunda kaldıysa huzur bulmadı oralar. (Aslında dünyadan çekildi, dünya da huzur bulmadı.)

Sefer emri çıkarılmalı, gidip Osmanlı tokadı olarak inmeliyiz bu gavurun tepesine…